VšiVen®


Vši jsou paraziti žijící v lidských vlasech a chlupech, kde sají krev. Veš dětská cizopasí jen na hlavě a způsobuje onemocnění označované pedikulóza. To se šíří hlavně přímým stykem v kolektivech nebo v rodině a také prostřednictvím různých předmětů (hřebenů, kartáčů na vlasy, pokrývek hlavy, ložního prádla). Všeobecným předpokladem prevence tohoto onemocnění je osobní hygiena, především časté mytí hlavy. Při výskytu vší je nutné okamžitě použít nějaký přípravek proti nim a to v celém kolektivu. Vši jsou však stále odolnější a odolnější vůči mnoha preparátům. VšiVen® obsahuje esenciální rostlinné oleje (rostlinné silice) a ovocné extrakty, které chrání před výskytem vší ve vlasech. VšiVen® Plus je zdravotnický prostředek proti vším i hnidám. Účinkuje fyzikálním mechanismem. Oba produkty šetrné k pokožce, snadno se aplikují, jsou bezpečné a účinné. Mohou je používat dospělí, děti od šesti měsíců i těhotné ženy. Přípravky jsou určeny jen k externímu použití!


Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

VšiVen® PLUS

Zdravotnický prostředek
 
Přípravek VšiVen® PLUS proti vším a hnidám je zdravotnický prostředek k lokální aplikaci na vlasy a pokožku hlavy sloužící k odstranění vši dětské (Pediculus capitis) a zabránění rozvoje hnid. Mechanismus účinku má čistě fyzikální charakter. Přípravek mohou používat dospělí, těhotné a kojící ženy a děti od 6 měsíců.

  • Jednoduchá aplikace
  • Neutrální vůně
  • Šetrný k pokožce
  • Účinný do 15 minut

JAK POUŽÍVAT? 

1. Naneste na vlasy v dostatečném množství.
2. Zvýšenou pozornost věnujte oblasti za ušima a na temeni hlavy.
3. Nechte působit 15 minut. V případě silného zavšivení nechte působit dvojnásobnou dobu.
4. Smyjte šamponem, na který jste zvyklí.
5. Učešte vlasy a rozdělte je na prameny široké 1 cm.
6. Comb the hair and divide it to 1-cm wide strands.
7. Prameny pročesávejte přiloženým kovovým hřebenem, abyste odstranili mrtvé vši a hnidy.
8. Aplikaci opakujte po 9–10 dnech k odstranění nově vylíhlých vší. 

Upozornění: Pouze k vnějšímu použití. V případě výskytu nežádoucích příhod kontaktujte ihned lékaře. Přípravek se nesmí dostat do očí. Pokud se dostane do očí, vypláchněte důkladně studenou vodou. Nepoužívá se na poraněnou kůži a při přecitlivělosti na některou ze složek přípravku.

Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití.


ROZTOK V LAHVIČCE S APLIKÁTOREM + KOVOVÝ HŘEBEN
Objem:
120 ml

Ingredients: Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil.


E-shop
120 ml