VšiVen® 


Vši jsou paraziti žijící v lidských vlasech a chlupech, kde sají krev. Veš dětská cizopasí jen na hlavě a způsobuje onemocnění označované pedikulóza. To se šíří hlavně přímým stykem v kolektivech nebo v rodině a také prostřednictvím různých předmětů (hřebenů, kartáčů na vlasy, pokrývek hlavy, ložního prádla). Všeobecným předpokladem prevence tohoto onemocnění je osobní hygiena, především časté mytí hlavy. Při výskytu vší je nutné okamžitě použít nějaký přípravek proti nim a to v celém kolektivu. Vši jsou však stále odolnější a odolnější vůči mnoha preparátům. VšiVen®  obsahuje esenciální rostlinné oleje (rostlinné silice) a ovocné extrakty, které chrání před výskytem vší ve vlasech. VšiVen®  Plus je zdravotnický prostředek proti vším i hnidám. Účinkuje fyzikálním mechanismem. Oba produkty šetrné k pokožce, snadno se aplikují, jsou bezpečné a účinné. Mohou je používat dospělí, děti od šesti měsíců i těhotné ženy. Přípravky jsou určeny jen k externímu použití!


Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

VšiVen®  balzám na vlasy a šampon

Balzám na vlasy
 obsahuje účinné přírodní esenciální oleje a ovocné extrakty, které chrání před výskytem vší ve vlasech
 snadno se aplikuje
 bezpečný a účinný

 

Šampon
 prodlužuje účinek balzámu na vlasy 
• pečuje o pokožku hlavy a omezuje nadměrné vysoušení vlasů

 

Použití:

Balzám na vlasy
1. Nanést hustě do vlasů (ke kořínkům a po celé délce vlasů)
2. Vlasy jemně promnout konečky prstů, aby byl přípravek nanesen i na vlasovou pokožku
3. Nechat působit minimálně 2 hodiny, nejlépe přes noc (zabalit do igelitu a ručníku)
4. Vlasy následně umýt nejlépe šamponem VšiVen® , usušit a upravit podle zvyku
5. Pro úspěšnost aplikace celý postup opakovat každé 2 – 3 dny po dobu minimálně 2 týdnů

 

Šampon
1. Po aplikaci přípravku VšiVen®  balzám a minimální době působení 2 hodiny, vlasy dobře umýt šamponem VšiVen® , nechat volně proschnout nebo usušit a upravit podle zvyku
2. Pro úspěšnost aplikace celý postup včetně použití balzámu opakovat každé 2 – 3 dny po dobu minimálně 2 týdnůIngredients (šampon): Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, PEG-9 Cocoglycerides, Sodium Cocoamphoacetate, Glyceryl Laurate, Polyquaternium-7, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, DMDM Hydantoin, Melaleuca Ericifolia Leaf Oil, Leptospermum Petersonii Oil, Lactic Acid, Backhousia Citriodora Leaf Oil, Sodium Chloride, Citral. Obsahuje formaldehyd.

Ingredients (balzám): Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Alcohol denat., Polysorbate 20, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Melaleuca Ericifolia Leaf Oil, Leptospermum Petersonii Oil, Citrus Grandis Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Glycerin, Lactic Acid, Limonene.


E-shop
šampon 150 ml, balzám 150 ml