Vitamin E

Vitamin E, alfa-tokoferol, v tucích rozpustný vitamin, se přirozeně vyskytuje především v rostlinných olejích a obilných klíčcích. V dermatologii vitamin E při aplikaci na pokožku podporuje její hydrataci, vláčnost a hebkost. Všechny tyto jeho účinky souvisí především s antioxidační aktivitou – schopností odstraňovat volné radikály, které vznikají v důsledku působení různých typů záření a chemických či jiných nežádoucích vlivů životního prostředí. Při zevním použití tak chrání buňky pokožky před poškozením, zpomaluje proces stárnutí a přispívá k pružnosti, hebkosti a mladistvému vzhledu pokožky.

Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

Vitamin E tělové mléko

Tělové mléko se zvýšeným obsahem přírodního vitaminu E a panthenolu pro jemnou pěstící péči o pokožku celého těla po koupeli.
Dokonale zvlhčuje pokožku a udržuje ji jemnou a vláčnou.Ingredients: Aqua, Diethylhexyl Carbonate, Cetearyl Ethylhexanoate, Oleic/Linoleic Triglyceride, Glycerin, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Polysorbate 80, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Carbomer, Triethanolamine, Xanthan Gum, Potassium Sorbate.


E-shop
200 ml