Vitamin E

Vitamin E, alfa-tokoferol, v tucích rozpustný vitamin, se přirozeně vyskytuje především v rostlinných olejích a obilných klíčcích. V dermatologii vitamin E při aplikaci na pokožku podporuje její hydrataci, vláčnost a hebkost. Všechny tyto jeho účinky souvisí především s antioxidační aktivitou – schopností odstraňovat volné radikály, které vznikají v důsledku působení různých typů záření a chemických či jiných nežádoucích vlivů životního prostředí. Při zevním použití tak chrání buňky pokožky před poškozením, zpomaluje proces stárnutí a přispívá k pružnosti, hebkosti a mladistvému vzhledu pokožky.

Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

Vitamin E mast

Mast s vysokým obsahem vitaminu E (5 %) a panthenolu (2 %) je určena především k promaštění suché či rozpraskané kůže. Díky obsahu aktivních látek zůstává pleť jemná a vláčná.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Paraffin, Cera Alba, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ethylhexyl Stearate, Magnesium Sulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.


E-shop
30 g