PantheHair®


Řada přípravků pro péči o vlasy je vytvořena na základě nejmodernějších aktivních látek určených pro ochranu, výživu a lepší vzhled vlasů a šetrných mycích tenzidů používaných ve vlasové kosmetice.
Nejvýznamnější aktivní složkou, která je obsažena ve všech přípravcích, je panthenol, který jako hlavní účinná látka je zde obsažen v biologicky aktivní koncentraci – šampony obsahují 3 %, kondicionér 4 %. Provitamin B5 je důležitý pro krásné vlasy.


Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

PantheHair® kofeinový šampon

PantheHair® kofeinový šampon, který podporuje růst vlasů, obsahuje šetrné aktivní mycí látky pro každodenní péči o vlasy a citlivou pokožku hlavy. Zanechává vlasy vitální a přirozeně krásné.

• podporuje růst vlasů

• péče o pokožku hlavy při svědění

• jemný chladivý efekt

Použití:
Šampon vmasírujte do vlhkých vlasů a pokožky hlavy až do napěnění, nechte alespoň 2 minuty působit, aby mohl kofein proniknout k vlasovým kořínkům. Poté vlasy důkladně opláchněte.Ingredients: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Citric Acid, Panthenol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Chlorhexidine Digluconate, Menthol, Caffeine, Mentha Piperita Oil, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, CI 42051.


E-shop
200 ml