Olej čajovníku australského


Esenciální olej z divoce rostoucích stromů (Melaleuca alternifolia) nízkého vzrůstu z východního pobřeží Austrálie je používán australskými domorodci k léčbě řady nemocí již tisíce let. Dnes jsou zdrojem oleje čajovníku australského – Tea Tree Oil (TTO) – rostliny pěstované na plantážích.

Využívá se jeho vynikajících antibakteriálních, antimykotických a protizánětlivých účinků v medicíně i kosmetice. TTO působí proti širokému spektru bakterií a přispívá ke zvýšení odolnosti organismu. Velice důležitá je jeho kvalita, neboť ne všechny oleje mají vysoký obsah účinných látek (především 4-Terpineolu). Dr. Müller Pharma používá do svých výrobků zásadně nejkvalitnější farmaceutický Tea Tree Oil.


Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

Masážní krém na nohy s TTO

Vysoce účinný masážní krém na nohy s obsahem antiseptického oleje čajovníku australského je vhodný pro odstranění pocitu unavených nebo oteklých nohou a zlepšení jejich prokrvení. Má deodorační účinek, zabraňuje pocení nohou a účinně odstraňuje jejich zápach. Změkčuje a zvláčňuje ztvrdlou kůži na chodidlech.Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Ethylhexanoate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Menthol, Alcohol denat., Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Carbomer, Triethanolamine, Linalool, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol.


E-shop
200 ml