Anginal®

V tabletách a ústních sprejích řady Anginal® jsou obsaženy extrakty z oblíbených bylin. Tablety Anginal® jsou bez cukru a všechny obsahují vitamin C.

Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

Anginal® ústní sprej s islandským lišejníkem

Zdravotnický prostředek
 
Anginal® ústní sprej s islandským lišejníkem je zdravotnický prostředek určený k mírnění symptomů, spojených s nachlazením, infekcemi dutiny ústní, krku nebo horních cest dýchacích. Ulevuje při zánětlivých procesech v krku a ústní dutině a ulevuje od bolesti a škrábání v krku.

Způsob použití a doporučené dávkování: Otočný aplikátor vložte do úst, nasměrujte do krku a při zavřených ústech několikrát stiskněte hlavu rozprašovače. Bezprostředně po aplikaci (cca 20 minut) nepijte, aby přípravek mohl působit na sliznici dostatečně dlouho. Sprej aplikujte 3 až 6krát denně podle potřeby.

Přípravek je určen pro dospělé osoby a děti od 3 let. Děti by měly sprej užívat pod dohledem dospělé osoby. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Ingredients: Aqua, Alcohol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetraria Islandica Thallus Extract, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Menthol, Xanthan Gum, Potassium Acesulfame, Cetylpyridinium Chloride, Limonene.


E-shop
30 ml