Společnost přátel...

 

K myšlence Společnosti přátel vůně zdraví nás přivedl olej čajovníku australského, který je zajímavý přírodní fenomén. A společnost byla na světě, členství v ní je naprosto dobrovolné, bez členských karet, bez nějakých povinností, kterých má každý člověk dnešního světa dost. Všechny však spojuje právě vůně zdraví.

Jak se přihlásit?

Pokud používáte přípravky Dr. Müller Pharma, můžete navíc získat další výhody. Stačí se zaregistrovat na webu www.muller-pharma.cz a můžete sbírat body, které lze proměnit za produkty společnosti Dr. Müller Pharma.

Je to jednoduché?

Domníváme se, že ano. Z každého výrobku Dr. Müller Pharma nám můžete zaslat jeho čárový kód. Je-li produkt zabalen v papírové krabičce, pak platí kód z této krabičky, v případě, že výrobek je pouze v plastovém obalu, je platný kód z tohoto obalu (můžete ho vystřihnout, nebo kus etikety s kódem nalepit extra na papírovou podložku, a kdyby se vám nedařilo při sebevětší trpělivosti „odlepit“ celý kód, postačí ta část, která obsahuje číslo). Každý kód představuje určitý počet bodů, které tím získáváte. Informace o bodech jsou uvedeny na webových stránkách u jednotlivých produktů.

Výhodné: Při platbě kartou se po zaplacení body automaticky přičtou na váš účet a nemusíte tak kódy posílat. Ještě bychom vás rádi upozornili, že výhody při platbě kartou jsou i v podobě nižšího poštovného, ostatně můžete porovnat:

Výňatek z upravených Obchodních podmínek, které platí od 1. února 2018.
7.2. Ceník poštovného:
Platba na dobírku, způsob doručení na poštu: cena poštovného 144,-Kč 
Platba na dobírku, způsob doručení do ruky: 158,- Kč 
Platba bezhotovostně kartou, způsob doručení na poštu: 102,- Kč 
Platba bezhotovostně kartou, způsob doručení do ruky: 117,- Kč 
Při převzetí na provozovně se poštovné neúčtuje. 
Při objednávce vyšší než 700,- Kč včetně DPH se poštovné neúčtuje.

 

Bodovací systém

Vaše body se budou načítat na vašem účtu, který je chráněn loginem a heslem a který je pro vás přístupný hned na úvodní straně webových stran www.muller-pharma.cz. Jakmile dosáhnete určitého počtu bodů, budete mít možnost své body proměnit za jakýkoli produkt společnosti Dr. Müller Pharma.

Přidělování bodů se řídí jednoduchým způsobem. Při nákupu vidíte, kolik bodů, pokud jste zaregistrováni, za ten který přípravek získáváte. Za každých 12 bodů takto získaných obdržíte odměnu ve výši 1 bodu. Za tyto nasbírané body si pak můžete vybrat jako odměnu jakýkoli produkt společnosti Dr. Müller Pharma v příslušné výši bodů.

Jde o jednoduchý a průhledný systém. Body jednotlivých produktů najdete na zmiňovaném webu, nebo si je z něho můžete stáhnout v podobě pdf. Společnost přátel VONÍ ZDRAVÍM Dr. Müller Pharma si vyhrazuje právo systém bodování měnit se zřetelem k tomu, aby byl vždy pro člena výhodnější, než stávající.

Potřebujete-li jakoukoli informaci, využijte prosím tento formulář.

Možnost přímého nákupování

Pokud se přihlásíte a budete chtít jako členové nakupovat, můžete rovnou vstoupit na stránky a v košíku se automaticky načtou údaje, které jste zadali při přihlašování do společnosti. Můžete se však rovněž přihlásit přes login a heslo ke konci nákupu.

Je nějaký termín?

Záleží pouze na vás, zda se přihlásíte hned, nebo později. Budete-li mít kdykoli v budoucnu zájem Společnost přátel VONÍ ZDRAVÍM opustit, stačí, když nám to sdělíte písemně, a my vám pak bez prodlení vyhovíme.*

Kam?

Na adresu: Dr. Müller Pharma s.r.o.
Společnost přátel VONÍ ZDRAVÍM
U Mostku 182, 503 41 Hradec Králové, Česko


*Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, budou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány jako chráněné informace v souladu s platnými právními předpisy (zákon č.101/2000 Sb.). Vyplněním, podepsáním a odesláním této přihlášky vyjadřujete svůj souhlas s využitím Vašich údajů pro potřeby Společnosti přátel VONÍ ZDRAVÍM Dr. Müller Pharma. Kdykoli písemně požádáte, budete z databáze neprodleně vyřazeni. K žádnému využití či předání těchto údajů třetím osobám nedojde bez Vašeho souhlasu.

 

První registrace