SulfaDerm®


Mýdlo, šampon a sírové tonikum s obsahem síry jsou tradiční prostředky vhodné pro nadměrně se mastící pokožku. Napomáhají odstraňovat mastnotu kůže a čistí kožní póry. Jsou k pleti velmi šetrné, nenarušují vlhkost ani rovnováhu pokožky, jsou vhodné pro časté použití.

SulfaDerm® sírové mýdlo

Mýdlo účinně zbavuje pleť nečistot, čistí do hloubky a zanechává pokožku přirozeně jemnou.

Obsažená síra omezuje tvorbu kožního mazu, uvolňuje a čistí pleťové póry a snižuje tvorbu komedonů.

Použití: Pokožku mýdlem jemně omyjte a poté opláchněte. Pro zvýšení účinku můžete nechat několik minut působit a pak teprve opláchnout. Chraňte oči a sliznice! V případě podráždění pokožky aplikaci přerušte.Ingredients: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Sulfur, Sodium Lauryl Sulfate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Aqua, Cocamide MEA, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Carbonate.


E-shop
90 g


SulfaDerm® sírový šampon

Tradiční přípravek s obsahem síry je vhodný pro péči o nadměrně se mastící vlasy. Má rovněž příznivý vliv na svědící pokožku hlavy a tvorbu lupů.

 

• Obsažená síra omezuje nadměrnou tvorbu kožního mazu a mastných lupů.

• SulfaDerm® šampon obsahuje šetrné mycí složky, pH je upraveno na hodnotu příznivou pro kůži a vlasy.

• Je vhodný pro časté použití.

Použití: Šampon aplikujte 2x, podruhé nechte několik minut působit a poté důkladně opláchněte. Ingredients: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sulfur, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Parfum, Citral, Limonene.


E-shop
100 ml


SulfaDerm® sírové tonikum

Jedinečný přípravek založený na tradiční přírodní aktivní látce, elementární síře, je vhodný ke každodenní péči o citlivou, nadměrně se mastící pleť se sklonem k dermatologickým problémům, jako je například akné. Uvolňuje a čistí pleťové póry.
Přípravek je vhodný k aplikaci na kůži kterékoliv časti těla včetně pokožky hlavy, kde působí i proti tvorbě lupů a svědění. Používejte dle potřeby i několikrát denně. Tonikum není třeba omývat.
Před použitím důkladně protřepejte!

Ingredients: Aqua, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sulfur, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Xanthan Gum, Carbomer, Potassium Sorbate, Parfum.


E-shop
150 ml