Prsní balzámy


Prsní balzám je vhodný k masážím hrudníku, krku, spánků, čela a zátylku. Obsahuje silice (éterické oleje), což jsou produkty rostlin, těkavé, ve vodě nerozpustné látky nebo směsi látek s velmi pronikavou vůní.

Prsní balzám

Pro masáže hrudníku a zad.
Prsní balzám obsahuje kafr, mentol a silice z borovice, jedle, eukalyptu a máty. Balzám je vhodný k masáži hrudníku, spánků, čela nebo i zátylku, díky které dochází k prohřátí pokožky, uvolnění napětí a tím přispívá k snadnějšímu dýchání.

Použití: Prsní balzám se doporučuje několikrát denně vmasírovat do pokožky hrudníku a zad dle potřeby.
Nepoužívejte pro děti do 3 let.

Ingredients: Petrolatum, Paraffin, Camphor, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Abies Alba Leaf Oil, Limonene, Linalool, Eugenol.


E-shop
50 ml


Dětský prsní balzám

Šetrný přípravek pro péči o jemnou dětskou a jinou citlivou pokožku s masťovým základem z bambuckého másla, včelího vosku a mandlového oleje. Obsažené rostlinné silice (borovicová, fenyklová, tymiánová a hřebíčková) mají jemný hřejivý účinek na pokožku.

Použití: Malé množství balzámu dle potřeby naneste na pokožku hrudníku, zad a jemně vmasírujte do pokožky. Masáží se uvolní obsažené silice a prohřejí pokožku. Masáže přípravkem také zvláční a zklidní jemnou pokožku dítěte. Při použití se vyhněte kontaktu s očima.

Přípravek nevyžaduje konzervaci.

Vhodné pro děti od jednoho roku.

Ingredients: Butyrospermum Parkii Butter, Cera Alba, Prunus Amygdalus Sativa Kernel Oil, Pinus Sylvestris Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Thymus Vulgaris Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Tocopheryl Acetate, Vegetable Oil, Limonene, Linalool, Eugenol.


E-shop
50 ml