Ochranné krémy na ruce


Kůže má obranné mechanismy, ale při dlouhodobém poškozování (např. častým mytím) se jejich funkce snižuje. Poškození se může projevit zarudnutím, přesycháním,  prasklinkami nebo svěděním. Ruce je třeba mýt opatrně šetrnými mycími prostředky. Stejně důležitou roli hraje ošetření rukou speciálními krémy po umytí. Řadu Primalona® tvoří ochranné kosmetické přípravky pro práce ve všech oborech průmyslu a služeb.

Primalona® zklidňující s heřmánkem

Zklidňující krém na ruce s obsahem extraktu heřmánku je vhodný k pravidelné péči o vysušenou pokožku po práci se saponáty. Ochranný kosmetický přípravek pro práci ve všech oborech průmyslu a služeb.Ingredients: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Chamomilla Recutita Flower Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Triethanolamine, Parfum.


E-shop
100 ml


Primalona® regenerační s měsíčkem

Regenerační krém na ruce s obsahem extraktu měsíčku je vhodný k pravidelné péči o vysušenou pokožku rukou po častém používání mýdla. Ochranný kosmetický přípravek pro práci ve všech oborech průmyslu a služeb.Ingredients: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Alcohol denat., Calendula Officinalis Flower Extract, Carbomer, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool.


E-shop
100 ml


Primalona® glycerinová s aloe vera

Regenerační krém na ruce s obsahem aloe vera a glycerinu, který zvláčňuje vysušenou pokožku rukou po práci se saponáty. Ochranný kosmetický přípravek pro práci ve všech oborech průmyslu a služeb.Ingredients: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Triethanolamine, Parfum, Limonene, Linalool.


E-shop
100 ml