Konopné přípravky

Konopné přípravky Dr. Müller Pharma obsahuje kromě tradičního konopného oleje i výjimečnou aktivní látku kanabidiol (CBD), která patří mezi přírodní kanabinoidy, získávané z rostliny konopí (Cannabis sativa). Jedná se o vysoce aktivní látku, které však nemá psychoaktivní účinky. Je velmi ceněna při dermatologickém použití, má významné regenerační účinky. Součástí přípravků je i konopný olej. Ten je mezi rostlinnými oleji výjimečný svým vysokým obsahem polynenasycených omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které přispívají k udržení správné funkce kůže. Konopný olej posiluje a chrání pokožku proti vnějším vlivům.

Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

Konopné tělové mléko

Skladem
 
Konopné tělové mléko Dr. Müller Pharma je mimořádný přípravek vhodný ke každodenní péči o suchou, citlivou a jinak problematickou pokožku. Bohaté složení s rostlinnými oleji (olivový olej, konopný olej a jojobový olej) a bambuckým máslem vyživuje a zvláčňuje unavenou a suchou pokožku. Vyvážená kompozice mléka je navíc obohacená o aktivní látku kanabidiol (CBD), která patří mezi přírodní kanabinoidy a stejně jako konopný olej se získává z rostliny konopí.
Mléko se snadno vstřebává a podporuje zachování přirozené lipidové bariéry kůže omezující ztrátu vody. Díky svému výjimečnému složení intenzivně zklidňuje a regeneruje namáhanou pokožku celého těla. Unikátní kombinace látek jí dodává potřebnou přirozenou hydrataci, hebkost a ochranu.
Přípravek je vhodný pro dlouhodobé používání. Aplikujte dle potřeby i několikrát denně.

E-shop
200 ml 248,- Kč18 bodů Množství ks